Медовая биржа Украины
На торгах
Объявлений: 50 Тонн мёда: 74

Наш телефон

0 800 21-21-10 Пн-Пт 09:00–18:00

Ласкаво просимо
на Медову біржу!

Платформу, на якій звичайні пасічники
стають лідерами медового ринку
України, а лідери — виходять на
міжнародний ринок

БУДЬМО ЗНАЙОМІ

Я — Гаррі Ремферт, бджоляр в третьому поколінні, засновник першої онлайн медової біржі в Україні. Останні 8 років мій бізнес тісно пов'язаний з бджільництвом — це і експорт меду в Європу, і відкриття промислових пасік, і виробництво еко-продуктів на основі меду. Накопичений досвід, час і фінансові ресурси хочу інвестувати в розвиток українського ринку меду

«Я ініціював створення такої платформи, яка допоможе всім учасникам медового ринку підняти галузь на новий, більш якісний рівень з прозорими цінами, високою якістю меду і європейськими стандартами роботи. Цей проект — онлайн-платформа «Медова біржа».

Гаррі Ремферт, співзасновник Медової біржі

«Медова біржа — це унікальний проект не тільки для України, але і для міжнародного ринку».

Олександр Кандлен, співзасновник Медової біржі

Презентація «Медової біржі»
За 1,5 хвилини ви дізнаєтеся мету, механізм роботи та переваги Медової біржі

На чому ґрунтуються наші ідеї?

Досвід в сфері бджільництва

Розбираємося в тонкощах ринку бджільництва України. Розуміємо проблеми бджолярів і труднощі зі збутом продукції. Підтримуємо бджолярів, допомагаємо вигідно продавати мед та продукти бджільництва.

Досвід ведення бізнесу в Україні та Європі

Маємо досвід ведення медового бізнесу в Україні та Європі з 2011 року. Передаємо сучасні підходи розвитку в сфері бджільництва.

Знання технології створення промислових пасік

Вже 8 років працюємо разом з бджолярами, які створили високоефективні промислові пасіки. Збираємо і передаємо українським бджолярам кращі підходи.

Чому так виходить, що у нашого меду рекордні показники якості в порівнянні з тими ж європейськими вимогами, а ми не лідери світового ринку і постійно переживаємо спади?

Можна назвати багато причин, але ми зосередилися на іншому — створенні такої платформи, яка дозволить нам об’єднатися і вийти на стабільний розвиток і нарощування конкурентоспроможності

3 основних напрямки, за які ми взялися

Створення і розвиток промислових пасік в Україні

З 2011 року ми тісно співпрацюємо з промисловими пасіками в Європі і хочемо передати досвід в Україну

Медова біржа — платформа для торгівлі медом

Запуск Медової біржі України планується на 29 квітня 2019 року

Навчання бджолярів і тих, хто хоче ними стати

База знань бджоляра для всіх учасників біржі

Наша місія — від ринку «90-х» до ефективної міжнародної конкуренції

Ми ставимо перед собою мету — добитися, щоб наші бджолярі могли робити і продавати свій мед не тільки заради «улюбленої справи», а й для отримання прибутку поряд зі світовим визнанням високої якості української медової продукції.

Цінності, які ми підтримуємо
і в житті, і в проекті

Відкритість

Ми є прибічниками прозорого і зрозумілого ціноутворення на ринку. Відкриті для обговорення зауважень по роботі Медової Біржі і для пропозицій щодо її поліпшення. Ми є прибічниками відкритого спілкування в співтоваристві бджолярів між усіма учасниками ринку.

Чесність

Ми є прибічниками чесності у всіх сферах життя. «І як хочете, щоб з вами чинили люди, так і ви чиніть з ними.» (Євангеліє від Луки 6:31). Ми віримо в те, що успішне і щасливе суспільство може бути створено тільки чесними людьми. Ми проти несправедливих цін і непорядності ведення бізнесу в усіх сферах.

Патріотизм

Ми є патріотами України і працюємо на українському ринку. Віримо в потенціал українського бджільництва та хочемо підвищити якість українського меду. Ми за створення нових робочих місць для українців за рахунок розвитку виробництва і переробки меду.

Екологічність

Ми є прибічниками екологічно чистих продуктів, в тому числі меду і продуктів бджільництва. Якісний та чистий мед впливає на здоров'я людини, а небезпеку забрудненого більшість людей недооцінюють. Ми віримо в те, що екологічний, чистий і якісний мед можна зібрати з пасіки, що працює за сучасними міжнародними стандартами. Ми мріємо, щоб український мед був символом якості на світовому ринку.

Технологічність

Ми відносимо себе до сучасного покоління високих технологій та віримо в потенціал і великі перспективи торгівлі через інтернет, оскільки це зручно, швидко і доступно в будь-якому місці, вдома з ноутбука або в полі на пасіці зі смартфона. Ми також є прибічниками сучасних і технологічних пасік, оскільки вони дозволяють з меншими зусиллями і витратами збирати більшу кількість меду і мед вищої якості.

Наша команда

Всі члени команди працюють спільно над всіма проектами. Ми
зібрали дружну команду з професіоналів своєї справи

Гаррі Ремферт

Співзасновник Медової біржі, інвестор, 49 років

Мій батько та дідусь тримали пасіку, на якій пройшло все моє дитинство. Тому любов до бджіл і меду у мене з народження. Мій бізнес-досвід - 25 років, останні 8 років я займаюся медом. Я бачу, наскільки сильно недооцінений український мед у світі. Тому я ініціював створення такої платформи, яка допоможе всім учасникам медового ринку підняти галузь на більш якісний рівень з прозорими цінами, високою якістю меду і європейськими стандартами роботи.

Олександр Кандлен

Співзасновник Медової біржі, інвестор, 36 років

Я російський німець, проживаю в Німеччині, займаюся бізнесом та інвестиціями вже 14 років. Я співвласник кількох німецьких компаній, в тому числі, і в медовій галузі. Коли Гаррі запропонував мені проект Медової біржі, я відразу погодився. Адже в Україні є потенціал розвитку медового бізнесу, виробництва медової ЕКО-продукції. Я інвестую свій час, фінанси і досвід в створення кращої української онлайн-платформи для бджолярів, що працює за європейськими стандартами

Олександр Дулгер

Директор, один із творців Медової Біржі, 46 років

Спеціаліст в області логістики та керівництва з досвідом роботи більше 20 років. Я відповідаю за технічну сторону роботи Біржі, мені подобається її покращувати й розвивати, щоб спростити життя всіх наших клієнтів. Мої бабуся з дідусем мали невеличку пасіку, і я в дитинстві з радістю допомагав їм. Бачу в Медовій Біржі великий потенціал для бджолярів та оптовиків України й вірю в те, що це дійсно зручна інтернет-платформа для ведення бізнесу.

Євген Чекмарьов

Керівник відділу маркетингу

Просуває інтернет-проекти з 2011 року, співзасновник агентства наукового маркетингу Reform Media

Специально для вас мы разработали Пошаговую инструкцию регистрации пасеки и действий по ее защите от недобросовестных фермеров

Инструкция, образцы документов для регистрации, компенсации ущерба, получения дотаций, финансовой поддержки

    Получите бесплатную консультацию в постоянное пользование

    Заполните форму и Инструкция прийдет к вам на почту