Медова біржа України
На торгах Лотів: 255 663 тонн
Мед з соняшнику купують по: 33 грн/кг за 10 днів +0 грн
Мед з соняшнику пропонують по: 42 грн/кг Мед з акації пропонують по: 85 грн/кг

Наш телефон

0 800 21-21-10 Пн-Пт 09:00–18:00

Ласкаво просимо
на Медову біржу!

Платформу, на якій звичайні пасічники
стають лідерами медового ринку
України, а лідери — виходять на
міжнародний ринок

БУДЬМО ЗНАЙОМІ

Я — Гаррі Ремферт, бджоляр в третьому поколінні, засновник першої онлайн медової біржі в Україні. Останні 8 років мій бізнес тісно пов'язаний з бджільництвом — це і експорт меду в Європу, і відкриття промислових пасік, і виробництво еко-продуктів на основі меду. Накопичений досвід, час і фінансові ресурси хочу інвестувати в розвиток українського ринку меду

«Я ініціював створення такої платформи, яка допоможе всім учасникам медового ринку підняти галузь на новий, більш якісний рівень з прозорими цінами, високою якістю меду і європейськими стандартами роботи. Цей проект — онлайн-платформа «Медова біржа».

Гаррі Ремферт, співзасновник Медової біржі

«Медова біржа — це унікальний проект не тільки для України, але і для міжнародного ринку».

Олександр Кандлен, співзасновник Медової біржі

Презентація «Медової біржі»
За 1,5 хвилини ви дізнаєтеся мету, механізм роботи та переваги Медової біржі

На чому ґрунтуються наші ідеї?

Досвід в сфері бджільництва

Розбираємося в тонкощах ринку бджільництва України. Розуміємо проблеми бджолярів і труднощі зі збутом продукції. Підтримуємо бджолярів, допомагаємо вигідно продавати мед та продукти бджільництва.

Досвід ведення бізнесу в Україні та Європі

Маємо досвід ведення медового бізнесу в Україні та Європі з 2011 року. Передаємо сучасні підходи розвитку в сфері бджільництва.

Знання технології створення промислових пасік

Вже 8 років працюємо разом з бджолярами, які створили високоефективні промислові пасіки. Збираємо і передаємо українським бджолярам кращі підходи.

Чому так виходить, що у нашого меду рекордні показники якості в порівнянні з тими ж європейськими вимогами, а ми не лідери світового ринку і постійно переживаємо спади?

Можна назвати багато причин, але ми зосередилися на іншому – створенні такої платформи, яка дозволить нам об’єднатися і вийти на стабільний розвиток і нарощування конкурентоспроможності

3 основних напрямки, за які ми взялися

Створення і розвиток промислових пасік в Україні

З 2011 року ми тісно співпрацюємо з промисловими пасіками в Європі і хочемо передати досвід в Україну

Медова біржа — платформа для торгівлі медом

Запуск Медової біржі України планується на 29 квітня 2019 року

Навчання бджолярів і тих, хто хоче ними стати

База знань бджоляра для всіх учасників біржі

Наша місія — від ринку «90-х» до ефективної міжнародної конкуренції

Ми ставимо перед собою мету — добитися, щоб наші бджолярі могли робити і продавати свій мед не тільки заради «улюбленої справи», а й для отримання прибутку поряд зі світовим визнанням високої якості української медової продукції.

Цінності, які ми підтримуємо
і в житті, і в проекті

Відкритість

Ми є прибічниками прозорого і зрозумілого ціноутворення на ринку. Відкриті для обговорення зауважень по роботі Медової Біржі і для пропозицій щодо її поліпшення. Ми є прибічниками відкритого спілкування в співтоваристві бджолярів між усіма учасниками ринку.

Чесність

Ми є прибічниками чесності у всіх сферах життя. «І як хочете, щоб з вами чинили люди, так і ви чиніть з ними.» (Євангеліє від Луки 6:31). Ми віримо в те, що успішне і щасливе суспільство може бути створено тільки чесними людьми. Ми проти несправедливих цін і непорядності ведення бізнесу в усіх сферах.

Патріотизм

Ми є патріотами України і працюємо на українському ринку. Віримо в потенціал українського бджільництва та хочемо підвищити якість українського меду. Ми за створення нових робочих місць для українців за рахунок розвитку виробництва і переробки меду.

Екологічність

Ми є прибічниками екологічно чистих продуктів, в тому числі меду і продуктів бджільництва. Якісний та чистий мед впливає на здоров'я людини, а небезпеку забрудненого більшість людей недооцінюють. Ми віримо в те, що екологічний, чистий і якісний мед можна зібрати з пасіки, що працює за сучасними міжнародними стандартами. Ми мріємо, щоб український мед був символом якості на світовому ринку.

Технологічність

Ми відносимо себе до сучасного покоління високих технологій та віримо в потенціал і великі перспективи торгівлі через інтернет, оскільки це зручно, швидко і доступно в будь-якому місці, вдома з ноутбука або в полі на пасіці зі смартфона. Ми також є прибічниками сучасних і технологічних пасік, оскільки вони дозволяють з меншими зусиллями і витратами збирати більшу кількість меду і мед вищої якості.

Наша команда

Всі члени команди працюють спільно над всіма проектами. Ми
зібрали дружну команду з професіоналів своєї справи

Гаррі Ремферт

Співзасновник Медової біржі, інвестор, 49 років

Мій батько та дідусь тримали пасіку, на якій пройшло все моє дитинство. Тому любов до бджіл і меду у мене з народження. Мій бізнес-досвід - 25 років, останні 8 років я займаюся медом. Я бачу, наскільки сильно недооцінений український мед у світі. Тому я ініціював створення такої платформи, яка допоможе всім учасникам медового ринку підняти галузь на більш якісний рівень з прозорими цінами, високою якістю меду і європейськими стандартами роботи.

Олександр Кандлен

Співзасновник Медової біржі, інвестор, 36 років

Я російський німець, проживаю в Німеччині, займаюся бізнесом та інвестиціями вже 14 років. Я співвласник кількох німецьких компаній, в тому числі, і в медовій галузі. Коли Гаррі запропонував мені проект Медової біржі, я відразу погодився. Адже в Україні є потенціал розвитку медового бізнесу, виробництва медової ЕКО-продукції. Я інвестую свій час, фінанси і досвід в створення кращої української онлайн-платформи для бджолярів, що працює за європейськими стандартами

Олександр Дулгер

Директор, один із творців Медової Біржі, 46 років

Спеціаліст в області логістики та керівництва з досвідом роботи більше 20 років. Я відповідаю за технічну сторону роботи Біржі, мені подобається її покращувати й розвивати, щоб спростити життя всіх наших клієнтів. Мої бабуся з дідусем мали невеличку пасіку, і я в дитинстві з радістю допомагав їм. Бачу в Медовій Біржі великий потенціал для бджолярів та оптовиків України й вірю в те, що це дійсно зручна інтернет-платформа для ведення бізнесу.

Тетяна Орлова

Бухгалтер Медової Біржі

Досвідчений фахівець у веденні бухгалтерії аграрних і торгових підприємств.

Олексій Коваль

Керівник команди розробників програмного забезпечення

Програміст з 20-ти річним стажем, Senior Software Developer.

Сергій Авструб

Керівник відділу розвитку

Маркетолог с 7-ми річним стажем, співзасновник агентства наукового маркетингу Reform Media

Євген Чекмарьов

Керівник відділу маркетингу

Просуває інтернет-проекти з 2011 року, співзасновник агентства наукового маркетингу Reform Media

Олександр Крестинич

Керівник відділу SMM

Розвиває соціальні майданчики з 2018 року, бакалавр програмної інженерії

Спеціально для вас ми розробили Покрокову інструкцію реєстрації пасіки та дій щодо її захисту від недобросовісних фермерів

Інструкція, зразки документів для реєстрації, компенсації шкоди, отримання дотацій, фінансової підтримки

Отримайте безкоштовну консультацію в постійне користування

Заповніть форму і Інструкція надійде на вашу пошту