Медова біржа України
На торгах лотів 339 820 тонн

Наш телефон

0 800 21-21-10 Пн-Пт 09:00–18:00

Правила публікації (розміщення) лота

До публікації на Медовій біржі допускаються лоти, які відповідають перерахованим нижче Вимогам.

Після того, як Користувач завершив опис лота на сторінці «Додати лот» і натиснув кнопку «Опублікувати лот», опис лота перевіряється менеджером Біржі.

Перевірка лота проводиться якнайшвидше, однак максимальний термін — 24 години. Менеджер або дозволяє публікацію лота, або відхиляє її (при цьому користувач отримує відповідне повідомлення із поясненнями). Якщо лот було відхилено, Користувач вносить виправлення в опис лота, натискає кнопку «Опублікувати лот» і лот знову вирушає на перевірку.

Вимоги до опису лота:

  1. Тема лота не повинна містити написів великими літерами.
    • Наприклад: мед травневий БЕЗ ДОМІШОК.
  2. Використання великих літер допускається в абревіатурах.
    • Наприклад: мед травневий ДСТУ 4497.
  3. Тема лота не повинна містити спецсимволів (% , * , / , ) та смайликів.
  4. Тема лота і поле «Опис лоту» не повинні містити контактних даних Користувача (ім’я, прізвище, телефон, ел.пошта тощо).
  5. Тема лота і поле «Опис лоту» не повинні містити назви населеного пункту.
    • Наприклад: мед травневий з Вінниці; мед знаходиться в Каховці.
  6. Для введення назви населеного пункту передбачено поле «Відправлення з» внизу сторінки «Додати лот» – розділ «Умови продажу», підрозділ «Доставка». Для української версії сайту назву населеного пункту необхідно писати українською, для російської — російською.
  7. Тема лота і поле «Опис лоту» не повинні містити описів декількох продуктів. Принцип: «Один лот – один товар». Для кожного товару оформляється окремий лот. Приклади невірного оформлення:
    • «продам 2 тонни меду та 100 кг воску»;
    • «продам 2 тонни акацієвого меду та 1 тонну липового».
  8. Тема лота та поле «Опис лоту» не повинні містити назв торгових марок, назв компаній виробників, фермерських господарств та кооперативів тощо.
    • Наприклад: травневий мед від «Козацький мед»; продам рамки 1000 шт від ФОП Іванов; медогонки марки «Вихор».
  9. Представлений у заголовку товар і його ціна повинні відповідати категорії та підкатегорії, вибраної користувачем. Приклади невірного оформлення:
    • Заголовок: “Продам 2 тонни акацієвого меду”, однак вибрано категорію “Липовий мед”;
    • Заголовок: “Продам вулики Лежаки – 20 шт.”, однак вибрано підкатегорію “Дадан 10-ти рамковий”.
  10. На фотографіях, які прикріплені до опису лота, повинен бути зображений продукт, який пропонується до продажу, а не інші продукти.
  11. Фотографії, прикріплені до опису лота, не повинні містити рекламні матеріали (логотипи, рекламні банери, фото візиток тощо), контактні дані Користувача (ім’я, телефон тощо), а також назву населеного пункту.

        Не виходить?

        Зв'яжіться зі службою підтримки по телефону 0 800 21-21-10 або надішліть питання в службу підтримки — відправити питання.