Медова біржа України
На торгах
Оголошень: 74 Тонн меду: 98

Наш телефон

0 800 21-21-10 Пн-Пт 09:00–18:00

Як торгувати на Медовій Біржі — покрокове керівництво

Поделитесь статьёй с друзьями-пчеловодами:

Для купівлі та продажу товару на Медовій Біржі, а також для пошуку товару, потрібно пройти нескладну реєстрацію.

Продаж

1. У меню “Додати оголошення” вибрати пункт “Я хочу продати” і заповнити форму з описом товару згідно Правил публікації, потім опублікувати оголошення.

Відображення на мобільному пристрої:

2. Опис товару перевіряється менеджером Біржі. Після успішної перевірки оголошення публікується на торговій сторінці Біржі (меню “Знайти оголошення”, розділ “Продаж …”).

Відображення на мобільному пристрої:

3. Покупець вибирає потрібний йому товар, натискає кнопку “Зв’язатися з Продавцем” на сторінці оголошення та відправляє повідомлення Продавцю через форму на сайті.

4. Біржа повідомляє Продавця про нове повідомлення від Покупця (ел. пошта та СМС), а також надає Продавцю контактний телефон Покупця. Продавець може відправити Покупцю повідомлення у відповідь або зателефонувати йому.

5. Якщо Покупець не бажає витрачати час на листування або торги по телефону, він може розмістити зустрічну пропозицію на кожній сторінці  товару, який його цікавить. При цьому Покупець пропонує Продавцю бажану ціну на товар або бажану кількість (або і те й інше), використовуючи функціонал сайту.

Такі пропозиції публікуються на сторінці оголошення (товару) і їх видно усім користувачам Біржі. При цьому, тільки Продавець бачить хто зробив торгову пропозиція і може з ним зв’язатися, а інші користувачі бачать лише список анонімних пропозицій (торги).

6. Покупець і Продавець домовляються про оплату і доставку товару, а також про аналізи меду (якщо необхідні). Потім Покупець і Продавець без участі Біржі здійснюють всі необхідні дії для купівлі-продажу товару.

Купівля (заявка на покупку)

 1. Купівля товару відбувається аналогічно описаній вище процедурі продажу. У меню “Додати оголошення” Покупець вибирає пункт “Я хочу купити” і публікує оголошення-заявку про потрібний йому товар. В оголошенні зазначається опис товару, ціна та кількість, а також вказується регіон в якому він бажає купити товар. Він може вказати одну або кілька областей України або “Вся Україна” як регіон закупівлі.
 2. Медова Біржа відправляє СМС повідомлення про нову заявку на покупку всім користувачам Біржі, які є потенційними продавцями в зазначеному регіоні. Після цього такі продавці можуть зайти на сторінку заявки на сайті Біржі та запропонувати свій товар Покупцю, зробивши пропозицію через форму автоматизованих торгів або натиснувши кнопку “Зв’язатися з покупцем”.
  • Наприклад: Заготівельник або експортер хоче купити певну кількість меду в Київській області. Він публікує заявку із зазначенням бажаної кількості та потрібної йому ціни, а також регіон покупки – Київська область. Користувачі Медової Біржі, які при реєстрації вказали свій вид діяльності “Бджоляр” і своє місце розташування – населений пункт розташований в Київській області, отримають повідомлення по СМС про заявку даного покупця. СМС буде містити інтернет посилання на сторінку заявки, яку можна відразу відкрити на смартфоні (попередньо на даному смартфоні потрібно увійти в систему – залогінитися).
  • Якщо покупець бажає купити не мед, а рамки або вулики, то повідомлення отримають не бджолярі, а користувачі Біржі, які вказали вид діяльності “Продавець інвентарю” і тд.
 3. Окрім СМС повідомлення про конкретну заявку, продавці товару (наприклад меду) можуть знайти всі наявні на Біржі заявки на покупку на сторінці продажів – “Знайти оголошення” -> “Покупка меду”, інвентарю і тд. На мобільному пристрої це виглядає наступним чином:

4. На сторінці заявки Продавець може відправити власнику заявки приватне повідомлення або запропонувати йому свою ціну через форму на сторінці заявки. При цьому Біржа відкриває власнику заявки контактний телефон даного Продавця. Власник заявки може відправити Продавцю приватне повідомлення або зателефонувати йому.

5. Покупець та Продавець домовляються про оплату і доставку товару, а також про аналізи меду (якщо необхідні). Потім Покупець і Продавець без участі Біржі здійснюють всі необхідні дії для купівлі-продажу товару.

Робота на мобільних пристроях

При роботі з сайтом Медової Біржі на смартфоні або планшеті використовуйте наступні іконки горизонтального меню:

 1. Головне меню
 2. Пошук оголошень (списки оголошень про купівлю або продаж для різних категорій товарів)
 3. Додати оголошення
 4. Мої оголошення (Опубліковані, Чернетки, Архів, Закладки тощо)
 5. Мої повідомлення (приватні повідомлення покупцям та продавцям)
 6. Системні повідомлення
 7. Особистий кабінет (Персональні дані, Налаштування отримання повідомлень, моя Репутація тощо)

У Головному меню (три помаранчевих смужки) розташовані перемикачі мови роботи з сайтом, а також дублюються функції іконок горизонтального меню в розширеному вигляді:

Для ефективного пошуку потрібних товарів або заявок на покупку використовуйте фільтри за ціною, вагою, регіоном виробництва тощо. У мобільній версії сайту ліва панель фільтрів викликається помаранчевої кнопкою у верхній правій частині екрана:

Такою же кнопкою викликається ліва панель фільтрів сторінки “Мої оголошення”:

Залишилися питання?

Зв'яжіться зі службою підтримки по телефону 0 800 21-21-10 або надішліть питання в службу підтримки — відправити питання.