Медова біржа України
На торгах лотів 339 820 тонн

Наш телефон

0 800 21-21-10 Пн-Пт 09:00–18:00

Як торгувати на Медовій Біржі — покрокове керівництво

Поделитесь статьёй с друзьями-пчеловодами:

Для торгівлі та пошуку товару на Біржі потрібно зареєструватися — відео для реєстрації.

Продаж

Продавець розміщує на сайті Біржі оголошення (лот) про продаж меду або іншого товару. Після згоди Покупця купити товар Біржа надає Продавцю і Покупцю контактні дані для зв’язку один з одним. Продавець і Покупець зв’язуються один з одним і вирішують всі питання щодо аналізів, доставки та оплати товару безпосередньо, без участі Біржі.

 1. Продавець вибирає майданчик продажів, створює лот з урахуванням Правил публікації лота і публікує його.
 2. Опис лоту перевіряється менеджером Біржі. Після успішної перевірки лот автоматично публікується  на сторінці лотів Біржі (меню «Знайти лот», розділ «Продаж…»).
 3. Покупець вибирає лот і натискає кнопку «Купити» на сторінці лота.
 4. Біржа повідомляє Продавця про покупку його лота (ел. пошта і СМС).
 5. Біржа відкриває контактні телефони Продавця і Покупця на сторінці лота, повідомляє про це Покупця (ел. пошта і СМС), а також дає сторонам можливість обміну повідомленнями (чату) на сторінці лота (див. Чат).
 6. Покупець і Продавець домовляються про оплату і доставку товару, а також про аналізи меду (при необхідності). Потім Покупець і Продавець здійснюють всі необхідні дії для купівлі-продажу товару та завершення угоди.
 7. Якщо Продавець отримав від Покупця оплату за товар, він натискає кнопку «Завершити угоду» і залишає відгук про Покупця (див. Відгуки). Якщо Продавець передумав продавати товар або не в змозі це зробити, він відмовляється від угоди, натиснувши кнопку «Скасувати угоду» і вказавши причину. При цьому відмова від угоди відображається на сторінці його Репутації.
 8. Якщо Покупець отримав товар від Продавця, він натискає кнопку «Завершити угоду» і залишає відгук про Продавця та якість його товару. Якщо до відправки Покупець оглянув товар або зробив попередній відбір зразків меду і результати аналізів виявилися незадовільними, він має право відмовитися від угоди, натиснувши кнопку «Скасувати угоду» і залишити відгук про якість товару Продавця.

  Купівля (заявка на купівлю)

  Покупець розміщує на сайті Біржі оголошення-заявку (лот) про готовність купити мед або інший товар. Після згоди Продавця продати товар, що відповідає вимогам Покупця, Біржа надає Продавцю і Покупцю контактні дані для зв’язку один з одним. Продавець і Покупець зв’язуються один з одним і вирішують всі питання щодо аналізів, доставки та оплату товару безпосередньо, без участі Біржі.

  1. Покупець вибирає майданчик покупок, створює лот-заявку з урахуванням Правил публікації лота і публікує його. При цьому він вказує бажану вагу (кількість), бажану ціну, бажану область (регіон) і т. д.
  2. Опис лоту перевіряється менеджером Біржі. Після успішної перевірки лот автоматично публікується  на сторінці лотів Біржі (меню «Знайти лот», розділ «Купівля …»).
  3. Продавець (власник товару) вибирає потрібний йому лот-заявку і пропонує свою ціну і вагу, натиснувши кнопку «Розмістити пропозицію» на сторінці лота. Також, Продавець вказує область (регіон), в якій знаходиться його товар. При цьому, Продавець може запропонувати ціну і вагу нижче початкової або вище початкової, або таку ж. Пропозиції можуть надходити від кількох продавців.
  4. Біржа повідомляє Покупця про пропозиції, які надходять (ел. пошта). Покупець чекає кращої пропозиції і вибирає її зі списку пропозицій, натиснувши кнопку «Вибрати пропозицію», тобто погоджуючись на угоду.
  5. Біржа відкриває контактні телефони Продавця і Покупця на сторінці лота, повідомляє про це Покупця (ел. пошта і СМС), а також дає сторонам можливість обміну повідомленнями (чату) на сторінці лота (див. Чат).
  6. Подальші кроки аналогічні схемі «Продаж» (див. пункти 6-8 вище).

  Не виходить?

  Зв'яжіться зі службою підтримки по телефону 0 800 21-21-10 або надішліть питання в службу підтримки — відправити питання.