Медова біржа України
На торгах
Оголошень: 50 Тонн меду: 74

Наш телефон

0 800 21-21-10 Пн-Пт 09:00–18:00

Медова біржа

Представляємо оновлений онлайн-майданчик для бджолярів України – Медова біржа!

Медова біржа — це:

1. Спеціалізована онлайн платформа для вигідного продажу та закупівлі меду, інвентарю

2. База знань для бджолярів всієї України

3. Єдиний в Україні прозорий ринковий інструмент регулювання цін

Результат, який ви можете отримати — зростання продажів і збільшення вашого прибутку

Зареєструватися

Презентація Медової біржі
За 1,5 хвилини ви дізнаєтеся про мету, механізм роботи та переваги Медової біржі

Чому саме медова біржа?

Тому що, нам, бджолярам, вже набридли непрозорі умови формування ціни на мед,
невиконання умов угоди, відсутність гарантій.

Спеціалізація і простота

Ми відрізняємося від дошок оголошень або торгових сайтів, таких як OLX або Prom. На них розміщуються мільйони різних товарів. Наша біржа спеціалізується тільки на меді та продукції бджільництва. Всі функції з продажу продукції створені для зручності продавців меду та оптовиків-покупців. Завдяки вузькій спеціалізації оголошення на біржі розмістити просто, а продати мед виходить швидко.

Всеукраїнське охоплення аудиторії

Наша мета - одна торгівельна площадка для бджолярів України. Розмістіть оголошення про продаж меду або медової продукції та будьте впевнені: його побачать всі експортери України. Експортери також являються клієнтами нашої біржі. Вам більше не потрібно розміщувати оголошення про продаж меду на десятках різних сайтів. Про нашу біржі знають всі!

Формування правдивої ціни

Система біржі щодня обробляє виставлені лоти і виводить середньо ринкову ціну на мед. Клієнт біржі може бачити дві ціни: середня ціна пропозиції та середня ціна попиту. Ви завжди будете в курсі актуальної та реальної ринкової ціни на мед.

Доступність та зручність

Робота з біржею можлива з комп'ютера, ноутбука, планшета й смартфона. Одна система для всіх пристроїв! Також ви будете в курсі всіх подій, пов’язаних з лотом – система, за допомогою sms або email, надішле вам повідомлення при покупці лота, нових ставках покупців та інших подіях.

Переваги для експортера

Експортер може або купити один великий лот або сформувати потрібну партію меду з дрібних лотів. Це значна економія часу при пошуку меду. При цьому система біржі дозволяє шукати лоти зі зручного регіону. Експортер може не тільки скуповувати мед при його наявності на торгах біржі, а й розміщувати заявку на покупку меду з підходящою для нього ціною.

Продавцю інвентарю

Можливість продати інвентар для бджільництва: рамки, вулики, медогонки, інструменти, продукти бджільництва (віск, прополіс, матки, бджолопакети). Завдяки вузькій спеціалізації і спеціальним рубрикам оголошення на біржі розмістити просто, а продати товар можна швидко.

Як працює біржа в інтересах виробника меду?

Або перехід від улюбленої справи з «нульовою» рентабельністю до прибуткового бізнесу

Зміна внутрішнього медового ринку України: формування ринкових цін, підвищення і підтвердження якості виробленого меду, впровадження міжнародних стандартів

Побудова автоматизованої системи купівлі-продажу меду, інвентарю. Жоден бізнес не виживе без
а) постійного та зростаючого потоку заявок і 
б) якісної продукції і 
в) надійних постачальників.

Опрацювання системи гарантій виконання умов угоди — починаючи від відбору проб до остаточного розрахунку між учасниками угоди

Ефективне залучення і більш повне охоплення аудиторії ринку бджолярів за рахунок об'єднання всіх учасників на одній платформі. Звільнення від необхідності самостійного пошуку покупців вашого меду або обладнання.

Зареєструватися

Які послуги доступні на медовій біржі?

Прямий продаж покупцеві

Прямий продаж покупцеві
Ви продаєте безпосередньо покупцеві замовлений ним обсяг меду або інвентар. Продавець та покупець самостійно несуть відповідальність за всі етапи угоди.

Продаж через склад біржі

Продавець постачає замовлений покупцем обсяг на склад біржі, а покупець закуповує його зі складу. Біржа виступає гарантом виконання умов угоди.

Підтвердження якості меду незацікавленою стороною

Біржа бере на себе взяття проб та проведення лабораторних досліджень меду. Ви отримуєте незалежну експертну оцінку якості вашої продукції.

Просування лотів продавця на порталі біржі

Бажаєте отримувати більше замовлень або швидкі відгуки на вашу заявку? Ви можете розмістити свій банер, підняти своє оголошення вверх списку торгів або розмістити заявку в ТОП.

Розсилка по базі учасників біржі

Постійне інформування учасників біржі про актуальні ціни, виставлені нові лоти та заявки. А також спеціальні розсилки з пропозиціями та інформацією від біржі.

Навчальні заходи та база знань бджоляра

Кожен учасник біржі отримує безкоштовний доступ до бази знань бджоляра - це статті, інструкції, чек-листи, відеоматеріали та презентації з різних тем: від основ бджільництва до маркетингу і продажів меду на міжнародному ринку.

За 8 років роботи на медовому ринку України ми бачили всі злети та падіння, провали й успіхи нашого меду в Європі та світі.

Мета зараз — зробити все можливе для того, щоб наші бджолярі могли робити і продавати свій мед не тільки заради «улюбленої справи», а й для отримання прибутку поряд зі світовим визнанням високої якості продукції.

Спеціально для вас ми розробили Покрокову інструкцію реєстрації пасіки та дій щодо її захисту від недобросовісних фермерів

Інструкція, зразки документів для реєстрації, компенсації шкоди, отримання дотацій, фінансової підтримки

  Отримайте безкоштовну консультацію в постійне користування

  Заповніть форму і Інструкція надійде на вашу пошту
  Питання: хто ми?

  Ми — це Гаррі Ремферт і Олександр Кандлен — бізнесмени з Німеччини, засновники «Медової біржі». Ми вклали свої ресурси (знання, досвід, час і гроші) в розвиток українського ринку меду, щоб, об'єднавши зусилля всіх бджолярів України, дати потужний поштовх для підйому медової справи в нашій країні.

  Гаррі Ремферт

  Співзасновник Медової біржі, інвестор

  Представлюся - Гаррі Ремферт (49 років), російський німець, проживаю в Німеччині. Мій батько і дідусь тримали пасіку, на якій пройшло все моє дитинство. Тому любов до бджіл та меду у мене з народження. Мій бізнес-досвід складає 25 років, останні 8 ро...Представлюся - Гаррі Ремферт (49 років), російський німець, проживаю в Німеччині. Мій батько і дідусь тримали пасіку, на якій пройшло все моє дитинство. Тому любов до бджіл та меду у мене з народження. Мій бізнес-досвід складає 25 років, останні 8 років я займаюся медом. Я одним з перших почав займатися закупівлею, гомогенизацией і експортом меду з України в Європу. І я бачу, як сильно недооцінений наш мед у світі, який шлях у розвитку медової галузі ще потрібно пройти Україні. Тому я ініціював створення такої платформи, яка допоможе всім учасникам медового ринку підняти галузь на новий, більш якісний рівень з прозорими цінами, високою якістю меду і європейськими стандартами роботи. Цей проект - онлайн платформа «Медова біржа».Читать полностью

  Олександр Кандлен

  Співзасновник Медової біржі, інвестор

  Мене звати Олександр Кандлен (36 років). Я російський німець, проживаю в Німеччині, уже 14 років займаюся бізнесом та інвестиціями. Я є співвласником кількох німецьких компаній, в тому числі, і в медовій галузі. Коли Гаррі запропонував мені проект Ме...Мене звати Олександр Кандлен (36 років). Я російський німець, проживаю в Німеччині, уже 14 років займаюся бізнесом та інвестиціями. Я є співвласником кількох німецьких компаній, в тому числі, і в медовій галузі. Коли Гаррі запропонував мені проект Медової біржі, я відразу погодився. Так як в Україні є потенціал розвитку медового бізнесу, виробництва медової ЕКО-продукції. А європейський ринок сьогодні дуже потребує таких продуктах, попит зростає. Медова біржа - це унікальний проект не тільки для України, але і для міжнародного ринку. Я хочу і інвестую свій час, фінанси і досвід в створення кращої української онлайн-платформи для бджолярів, що працює за європейськими стандартами.Читать полностью

  Як укладати вигідні угоди на біржі?

  1

  Реєстрація на біржі

  Проста реєстрація - тільки ім’я, телефон, e-mail

  2

  Розміщення лотів/заявок

  Швидке розміщення лотів до продажу/заявок на купівлю

  3

  Моніторинг заявок/замовлень

  В режимі реального часу отримуйте замовлення та відправляйте пропозиції

  4

  Оформлення угоди

  Підтверджуйте замовлення та заповнюйте договори автоматично

  Зареєструватися

  Гарантії, які дає біржа

  Ми впевнені в тому, що онлайн платформа медової біржі — це те, що зараз необхідно всім нам. Вважаємо, що біржа той регулятор, який забезпечить:

  100% оплати поставленого меду, інвентарю

  100% поставки замовленого меду, інвентарю

  100% повернення коштів, у разі скасування/невиконання угоди

  100% якість продукції

  Всі переваги Медової біржі на одному екрані

  Спеціалізація тільки на медовому ринку

  Прозорість цін та угод

  Гарантійні зобов'язання

  Простота використання біржі

  Доступність з будь-якого пристрою

  Система сповіщення про події

  Ну що, готові змінювати наш медовий ринок і вивести свою справу на новий рівень?

  Партнери Медової біржі

  Ми відкриті для партнерства та співпраці

  Стати партнером